Witaj u mnie!

SALON!

By 03:53 , , ,

Miejsce w którym spędzamy najwięcej czasu i mam wrażenie, że najbardziej je kochamy ze wszystkich pomieszczeń.
Jak się tylko wprowadziliśmy to było w nas coś takiego, że wszystko chcieliśmy mieć urządzone na hip hip hurra! Nie dało się tak i bardzo dobrze. Mam wrażenie, że te miejsca nad którymi najdłużej się zastanawiamy wychodzą najlepiej.
Początkowo mieliśmy w salonie tylko tą rozkładaną kanapę, która jest widoczna na zdjęciu i mamy ją już z poprzedniego lokum. Powolutku sobie coś tam nowego kupujemy i wszystko się zmienia i coraz bardziej Nam się podoba... i lubimy wracać do naszego salonu ;)
Najnowsze nabytki to półeczka nad kanapą. W ramkach ( póki co pustych) mają się znaleźć czarno- białe typografie i inne dziwadła ;)
Lampa- wieczorem czytać przy klimatycznej lampce- niezbyt zdrowe dla oczu, więc będąc w kochanej Ikei skusiliśmy się na to świecidło i tak nam dobrze służy i jesteśmy happy i nasze oczy również ;)

Najbliższy planowany zakup to jakiś koc przytulny na chłodniejsze wieczory. Widzę w wyobraźni jakieś grubaśne wełniane coś. Białe lub czarne... ahh ;)

Coś takiego może...

Z czasem pewnie salon będzie się zmieniał i mam nadzieję, że będzie coraz piękniejszy.

Jak Wam się podoba?
Pozdrawiam 
Zobacz także:

2 komentarze

  1. Dużo się zmieniło u was w salonie odkąd bylam u was ostatni raz:) wszelkie zmiany oczywiście na + . I nawet ta lampa mi się podoba,do której bylam przeciwna. Buziaki i czekam na następne posciki . Dar.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pierwsza rzecz, jaka ląduje do nowego salonu, to oczywiście kanapa. Innej opcji nie widzę. Można przeboleć brak innych mebli, ale kanapy?! Resztę się zawsze dopracuje, nie trzeba aż tak bardzo się spieszyć :)

    OdpowiedzUsuń